img_top_news
Nieuws Algemeen
BREAKING NEWS: 28 november 2012, plaatsten artsen Leoni Louwe (LUMC) en Carina Hilders (Reinier de Graaf Gasthuis) voor de eerste maal in Nederland eierstokweefsel terug.

Ook over het behoud van vruchtbaarheid na een behandeling als bijvoorbeeld chemotherapie, bestaat er tegenwoordig een App. Deze App is beschikbaar Iphone, genaamd "I save fertility". Ook zal er een nederlandse app ontwikkeld worden, mede mogelijk gemaakt door Pink Ribbon. Als deze beschikbaar is, zal dit natuurlijk op deze website vermeld worden.

img
img_news_blue

Missie

Het Nederlands Netwerk fertiliteitspreservatie (NNF) stimuleert zorg voor en onderzoek naar het behoud van de mogelijkheid tot voortplanting wanneer vruchtbaarheid bedreigd wordt door (de behandeling van) ziekte. Binnen dit samenwerkingsverband werken voortplantingsgeneeskundigen en embryologen samen met als doel dat fertiliteitspreservatie voor patiënten uit heel Nederland beschikbaar is/wordt indien relevant. In elke deelnemende kliniek wordt uniform gecounseld over de (on)mogelijkheden van fertilititeitspreservatie en kan psychosociale ondersteuning worden geboden. Daarbij biedt het Netwerk zorgvuldige en adequate informatievoorziening over fertiliteitspreservatie aan patiënten, behandelend artsen en publiek.

Doelstellingen

-faciliteitencentrum initieren
-protocollen en kwaliteitseisen uniformeren
-implementatie landelijke database
-ontwikkelen foldermateriaal
-opzetten Decision-Aid Website (kinderwens en kanker)
-psychosociale trainingen nurse-practitioners
-opzetten prospectief multicenter onderzoek

Werkwijze

Met behulp van taakgroepen, samengesteld uit deelnemers van de NNF, zullen de doelstellingen gerealiseerd worden. De taakgroepen zullen, afhankelijk van de vraagstelling, ook samenwerken met collega's uit andere disciplines zoals de oncologie, kindergeneeskunde, chirurgie en radiotherapie.

Contact


klik hier voor de contactgegevens per centrum
Centrum Functie Naam Emailadres Telefoonnummer
UMC Nijmegen

Gynaecoloog Dr. C.C.M. Beerendonk Ina.Beerendonk@radboudumc.nl 024-3614725
Embryoloog

Dr. H. Westphal Hans.Westphal@radboudumc.nl 024-3610689

UMC Maastricht

Gynaecoloog Dr. R. van Golde Ron.van.golde@mumc.nl 043-3876764
Embryoloog

Dr. J.G. Derhaag j.derhaag@mumc.nl 043-3874760
UMC Leiden

Gynaecoloog Drs. L.A. Louwe l.a.louwe@lumc.nl 071-5265262
Embryoloog Dr L.A.J. van der Westerlaken L.A.J.van_der_Westerlaken@lumc.nl 071-5264819
UMC Groningen

Gynaecoloog Dr. A.H.M. Simons 050-3613086
Embryoloog Dr. J. van Echten-Arends j.van.echten@umcg.nl 050-3613024
AMC Amsterdam

Gynaecoloog/

Embryoloog

Dr. M. Goddijn/

Prof. Dr. S. Repping

 

cvv@amc.nl

verwijsinformatie centrum voor voortplantingsgeneeskunde CVV: http://www.amc.nl/web/Zorg/Verwijzer/Verwijsinformatie-per-specialisme/Centrum-voor-Voortplantingsgeneeskunde.htm

fertlab@amc.nl

020-5669111
vraag naar dienstsein CVV

voor MANNEN/ JONGENS uroloog Dr. A. Meissner

020-5669111
vraag naar dienstsein embryoloog

EMC Rotterdam

Gynaecoloog J. Laven info@erasmusmc.nl
Embryoloog

UMC Utrecht

Gynaecoloog Dr. A.M.E. Bos fertiliteitspreservatie@umcutrecht.nl 088-7558880
Embryoloog Dr. S. Weima
VUMC Amsterdam Gynaecoloog Prof Dr. N. Lambalk cb.lambalk@vumc.nl 020-4440070
Embryoloog Dr. J.W. Lens secretariaat.ivf@vumc.nl 020-4443266
Reinier de Graaf Gasthuis Delft

Gynaecoloog Dr. C.G.J.M. Hilders hilders@rdgg.nl 015-2603060
Gynaecoloog Dr. E. van Santbrink
070- 340 1115
Isala klinieken Zwolle

Gynaecoloog Dr. B.J. Cohlen secretariaat.fertiliteit@isala.nl 038-4245224
Embryoloog Dr. M.H.J.M. Curfs m.h.j.m.curfs@isala.nl 038-4245888
St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg Gynaecoloog Dr. J. Smeenk

j.smeenk@elisabeth.nl

(bij afwezigheid: C.Vernooij@elisabeth.nl)

Embryoloog Dr. D. Consten d.consten@elisabeth.nl 013-5392591
Catharina Ziekenhuis Eindhoven Gynaecoloog Dr. M. van Rumste minouche.v.rumste@cze.nl
Embryoloog Drs. E. Slappendel INFOIVF@cze.nl 040-2398190
Medisch Centrum Kinderwens Gynaecoloog Dr. M.J.Crooij info@mckinderwens.nl 071-5812300
Embryoloog Dr. W. van Inzen info@mckinderwens.nl

 

img_under_cont